Witaj w BHP Centrum Spawalnictwa Zobacz nasze produkty

Polityka prywatności

Polityka prywatności

§1

Informacje ogólne

 Sklep internetowy BHP Centrum Spawalnictwa z siedzibą w Mielcu, ul. Racławicka 15 dba o ochronę prywatności Klientów i przetwarzanie ich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

§2

Administrator danych

Administratorem danych osobowych Klientów jest BHP Centrum Spawalnictwa z siedzibą w Mielcu, ul. Racławicka. Kontakt z Administratorem danych możliwy jest drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@bhpcs.pl.

§3

Cele przetwarzania danych

Dane osobowe Klientów są przetwarzane w celu realizacji zamówień, dostosowania oferty do preferencji Klientów oraz w celach statystycznych i marketingowych. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody Klienta lub w zakresie niezbędnym do wykonania umowy sprzedaży.

§4

Podstawy prawne przetwarzania

Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie: 

  • zgody Klienta, 
  • niezbędności przetwarzania do wykonania umowy, której stroną jest Klient, 
  • niezbędności przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora danych.

§ 5

Prawa Klienta

 Klientowi przysługują prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych, w tym prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

§6

Okres przechowywania danych

 Dane osobowe Klientów przechowywane są przez okres niezbędny do realizacji zamówienia, a także w celach archiwizacyjnych i ewentualnych roszczeń prawnych. Po tym okresie dane są usuwane lub anonimizowane.

§7

Bezpieczeństwo danych

 BHP Centrum Spawalnictwa dba o bezpieczeństwo danych osobowych Klientów, stosując odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby chronić je przed utratą, nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy ujawnieniem.

§8

Cookies

Sklep internetowy używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę Klienta na ich używanie.

§9

Zmiany w Polityce Prywatności

Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki Prywatności w związku z ewentualnymi zmianami w przepisach prawa dotyczących ochrony danych osobowych, a także w celu dostosowania jej do praktyki i rozwoju technologii.

Niniejsza Polityka Prywatności obowiązuje od [data], a jej bieżącą wersję zawsze można znaleźć na stronie [link do polityki prywatności].

10 RAT x 0%