Witaj w BHP Centrum Spawalnictwa Zobacz nasze produkty

O nas

Historia firmy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń marki ESAB, MERKLE LINCOLN-ELECTRIC -BESTER, KEMPPI, MAGNUM, SHERMAN oraz materiałów spawalniczych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać odpowiednie urządzenie jak i materiały spawalnicze dla potrzeb klienta. W naszej ofercie można znaleźć urządzenia zarówno dla majsterkowiczów jak i dla średnich i dużych firm działających w tej branży oraz przemysłu ciężkiego. Jedną z naszych specjalizacji jest dystrybucja urządzeń spawalniczych. Dzięki ścisłej współpracy z producentami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wybór urządzeń spawalniczych w konkurencyjnych cenach. Prowadzimy również serwis urządzeń spawalniczych wszystkich marek, naprawę uchwytów spawalniczych TIG, MIG, MMA. Realizujemy nietypowe zlecenia, przeróbki uchwytów spawalniczych. Posiadamy szeroki dostęp do części zamiennych.

Mamy bogate doświadczenie

BHP Centrum Spawalnictwa jest firmą handlowo-usługową działającą w branży spawalniczej od 2008 r. Swoją przygodę ze spawalnictwem zapoczątkowaliśmy już w 2000 r. z czego przerodziło się to we własną działalność. Mając na uwadze satysfakcję klientów wciąż poszerzamy swój asortyment towarowy oraz usługowy. Zaufało nam już wiele klientów z czego bardzo się cieszymy i wciąż poszerzamy nasze horyzonty o nowych klientów oraz dostawców produktów tak, aby nasi klienci mieli dostęp do nich w naszym stacjonarnym sklepie.

Kompletny asortyment

Wieloletnie doświadczenie w branży spawalniczej pozwala nam na szeroki zakres znajomości materiałów oraz urządzeń spawalniczych. Współpracując z przedstawicielami różnych gałęzi przemysłu, zdobyliśmy bogate doświadczenie i doskonale wiemy, jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej w określonej działalności. Każde zakupione urządzenie możemy przetestować u nas na miejscu w siedzibie firmy bądź bezpośrednio u klienta w wyznaczonym miejscu przez niego. Prowadzimy wstępne szkolenia z obsługi urządzeń spawalniczych po ich sprzedaży.  

Doświadczenie

Jakość

Obsługa

Cena

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Ceny oraz dostępność produktów w sklepie internetowym mogą różnić się od oferty dostępnej w naszym sklepie stacjonarnym BHP Centrum Spawalnictwa.

0

Support Given

0 +

Clients Rating

0 M+

Money Saved

0

Awards won

10 RAT x 0%